Зовнішність

Як швидко зіпсувати своє волосся? Мої помилки, які не раджу повторювати

Про своїх волоссі я вже не раз писала, в тому числі про те, як намагаюся їх відновити. Зіпсувала я їх досить сильно, причому одні і ті ж помилки регулярно повторювала.Однозначно не можу сказати, що найбільше позначилося на стані волосся.

Я назву свої основні помилки, які нікому не раджу повторювати, бо ні до чого хорошого це не призведе.Мої волосся виглядають як мочалка, доводиться використовувати безліч різних засобів, щоб привести їх в людський вигляд. Раніше таких проблем не було, вони нормально лягали після миття голови і без яких-небудь спеціальних засобів.

Зараз тільки мрію про те, щоб повернути все як було. Так, це вийде зробити, але доведеться витратити чимало часу і сил.Краще б я не робила помилки, тоді з моїми волоссям було б все в порядку.

Помилка 1 – часте фарбування Я фарбувалася і у майстра, та сама. Бувало, що немає настрою йти до фахівця, так і здавалося, що особливої різниці немає. Адже Не дарма фарбу продають, кожен бажаючий може її купити і самостійно змінити колір волосся.

До того ж, стати брюнеткою не так вже й складно…

Купувала не саму дешеву фарбу, але і не дорогу. Наприклад, L’oreal Paris.Фарбувала волосся кожен місяць, це досить часто, тому їх стан стало гірше.

Ось так вони виглядали в минулому році. Волосся стали жорсткими, почали сіктися, так і я не могла їх відростити.Потім стало ще гірше.

Зараз рятує тільки безліч різних засобів: маски, кондиціонери, крем, масла, спреї і багато іншого. Чого я тільки не використовую, щоб волосся були м’якими і не плуталися.Помилка 2 – Неправильно вибирала кошти для волосКак я зрозуміла, мої волосся досить проблемні, і їм підходить далеко не кожен засіб.

Є шампуні, після яких вони дійсно схожі на мочалку. Є маски, які їх збільшують. Я перепробувала багато різних засобів за цей рік, майже все мені не підійшли, серед них були й дорогі.

На подив найкраще діє на волосся Цибульний шампунь 911, ось він чомусь робить їх гладкими і м’якими, хоча серед всіх коштів він найдешевший.З кондиціонерів можу виділити фірму Estel і Elseve. Може, потім напишу детальніше про засоби, якщо в них не розчаруюся.

Lador (маска і шампунь) – теж непоганий варіант. Поки не можу зупинитися на чомусь одному. Чергую.

Рятує ось цей еліксир, він швидко перетворює волосся і робить їх більш м’якими і менш пухнастими.Якщо б не ці кошти, то мої волосся виглядали б ще гірше. Помилка 3 – Використовувала фен, праска і плойку Так, всі ці пристосування дозволяють створити ідеальну укладання.

Я люблю як прямі волосся, так і кучеряве, і особливо подобається змінювати зачіски.Правда, все це явно не пішло на користь. Хоч і використовувала термозахист, але плойка і праску остаточно зіпсували моє волосся.

Думаю, фен теж їх зіпсував, тому зараз практично повністю відмовилася від цих пристосувань. Чекаю, поки волосся відновляться, і то потім подумаю, чи потрібно щось з цього користуватися.Раніше мої волосся виглядали інакше, Так, я їх тоді часто выпрямляла, тому вони не були ідеальними.

Все ж були більш гладкими, м’якими і майже не пушились. Це, до речі, мій натуральний колір.Ще вони схильні до того, щоб завиватися.

Так вони виглядали через два роки після фарбування. Кінчики зіпсовані, бо я їх спалила світлою фарбою. Так, мої експерименти з волоссям почалися досить давно, так що можна не дивуватися їх нинішнього стану.

Що думаю робити?Поки відмовилася від фарбування, хочу повернути свій колір і постаратися підібрати найбільш правильний догляд. Потрібно час, багато часу, щоб повернути все як було.Якщо б за волоссям не доглядала, то вони виглядали б ще гірше.
Так що про проблему знаю, але усунути швидко не можу. Нікому не раджу повторювати мої помилки, так як я зараз шкодую, що взагалі експериментувала з волоссям.

Related posts

Leave a Comment