Зовнішність

Як встигнути нафарбуватися за 5 хвилин до виходу?

До останнього моменту перемикали будильник, а коли все ж прокинулися, прийшли в жах від кількості часу, що залишився? Адже потрібно і підготувати одяг, і нафарбуватися, а до виходу – зовсім нічого! Спеціально для таких випадків я підібрала прийоми, які допоможуть вам зробити макіяж всього за 5 хвилин.Фото автора Fabio Pelegrino: PexelsФото автора Fabio Pelegrino: PexelsПравило акцентаОсновные зони, від яких залежить весь зовнішній вигляд та охайність макіяжу – це шкіра, брови і губи. У будь-якому разі вам варто подбати про своє обличчя, нанести крем, основа і засіб SPF, а також приховати недосконалості, щоб добитися рівного тону.

Брови й зовсім створюють настрій вашого обличчя, тому ні в якому разі не можна про них забувати, навіть якщо часу залишилося зовсім мало. Не кажу, що потрібно обов’язково ретельно промальовувати їх. Легкого підфарбовування олівцем і укладання гелем буде цілком достатньо.

Зробити акцент на губи – менш затратно по часу, ніж промальовувати очі. Ви можете і не завдавати яскраво-червону помаду, яка вимагає чіткого контуру, але тінт з легким червонуватим відтінком або блиск – незамінні речі в такій ситуації.Багатофункціональні продуктыДавайте відверто, ви пам’ятаєте, скільки всяких продуктів у вашій косметичці? Якщо шукати кожен з них окремо для потрібного етапу, на макіяж піде не менше півгодини.

Мисліть ширше – застосовуйте багатофункціональні продукти. Наприклад, багато дівчат використовують помаду або тінт правильного відтінку не тільки для губ, але і для макіяжу очей, а також в якості рум’ян! Якщо у вас ще немає таких коштів, раджу придбати.Розстановка приоритетовВы повинні розуміти, що в ситуації, коли спізнюєтеся, у вас не вистачить часу на повноцінний, звичний для вас макіяж.

Тому варто правильно розподіляти кожну хвилину, здійснюючи вибір на користь якихось деталей. Наприклад, якщо ви жити не можете без стрілок або просто любите створювати акцент на очі – доведеться відмовитися від чітких, яскравих губ або контуринга. Якщо почнете здійснювати те й інше, навряд чи встигнете по своїх справах.

Уникнути незаконченностиЕсли щодня витрачаєте на макіяж багато часу, і одне тільки вирівнювання тону займає близько десяти хвилин, а у вас в запасі лише п’ять – краще і не починати фарбуватися. У вас не вистачить часу навіть на мінімальний мейкап, а засмучуватися через те, що доведеться змивати все, що вже встигла завдати – не найкращий результат подій. Просто використовуйте SPF-крем і проведіть день в природному образі.

Не пропусти мій ” Безкоштовний майстер клас “.Оцінюйте статтю та підписуйтесь на канал. Тут я відповідаю на багато жіночі питання про здоров’я, красу і відносинах.
Читайте ще: 6 звичок, потрібно виключити, щоб схуднути.

Related posts

Leave a Comment