Інжиніринг

Текстовий контент. 9 переваг текстів перед відеороликами

Думаєте, ТікТок з YouTube захопили світ, а текстовий контент може загортатися в простирадло і повільно повзти до цвинтаря? Ось і ні. Незважаючи на популярність відеороликів, статті і навіть лонгріди як і раніше знаходять читачів. Підтвердженням тому служить, наприклад, божевільна Популярність майданчика Яндекс.

Дзен (50, 5 млн відвідувачів на місяць). Чим же Тексти досі приваблюють читача?1) у XXI столітті не скрізь доступний швидкий дешевий Інтернет, що дозволяє дивитися відео без обмежень. А тексти мають меншу “вагу”.

2) для читання досить відкрити очі і читати, і це нікому не заважає. Перегляд відео вимагає включення звуку, який може дратувати оточуючих, або надягання навушників, за якими треба лізти, розплутувати, надягати, включати..

. стільки зайвих рухів!3) у текстовій формі простіше визначити, чи містить контент потрібну інформацію чи ні. У відео не можна зробити CTRL + F, доведеться переглядати його цілком.

4) більшість людей читають набагато швидше, ніж говорять спікери на відео. Інформація в текстовому вигляді економить час. 5) можна промотати рекламу в тексті або «не помітити» її, а з відео такий номер не пройде.

Той же YouTube змушує витрачати мінімум 5 секунд на початку ролика на перегляд реклами. 6) Текстом простіше ділитися. Спробуй відправити колезі крихітний шматок відео з потрібною інформацією.

Скільки зайвих дій доведеться виконати! А в тексті: CTRL+C – CTRL+V. Готово!7) Текст можна роздрукувати, виділити потрібні тези, повісити на стіну перед очима, щоб в будь-який момент швидко повернутися до цієї інформації. А ти намагався коли-небудь роздрукувати фрагмент відеолекції? І як успіхи?8) коли мова йде про Тексти, досить декількох секунд, щоб перегорнути його, оцінити структуру, стиль, зміст, «вицепити» важливі моменти і прийняти рішення, чи гідна ця інформація твоєї уваги.

Відео змушує дивитися рекламу, потім заставку, хвилину вступу і т. д. поки ролик добереться до суті – пройдуть хвилини.

А суть може виявитися пустушкою. Хто-небудь ще прикрашає ялинку кішками?9) текстовий контент простіше в створенні і дешевше. Щоб створити вау-ролик, від якого у глядача в захваті відвалиться щелепа, потрібна професійна зйомка, спецефекти, монтаж, робота цілої команди протягом декількох днів.

Для створення» пропалює ” тексту, який змусить вразливих ридати, потрібно один автор з ноутбуком. Упевнений, незважаючи на посилено просувається відеоконтент, текст ще довго не зійде з п’єдесталу. Недарма наша країна залишається в п’ятірці найбільш читаючих у світі (зараз ми на другому місці після Китаю).
Якщо хочеш навчитися творчій і добре оплачуваній професії і впливати на глядача за допомогою відео і текстового контенту, приходь за посиланням. Курс “контент-менеджер” за мінімальною ціною.

Related posts

Leave a Comment