Шлюб

Що робити чоловікові, щоб зберегти шлюб і дружину? 10 золотих порад

Привіт! Особисто мені не подобається, що поради по темі «Як зберегти сім’ю» пишуть виключно для жінок. Нібито тільки ми повинні намагатися зберегти сім’ю, а чоловікові досить в ній просто бути. Журнали для чоловіків рясніють порадами іншого роду.

Але я ламаю стереотипи, і беру на себе сміливість давати поради і чоловікам теж. Далі тут кожен знайде 10 золотих порад чоловікам. Вони допоможуть зберегти і шлюб, і кохану жінку.

Як зберегти сім’ю? Поради чоловікові: 1. Давай улюбленої особистий простір і особистий час, навіть якщо у вас 5 дітей. Адже вона його так потребує! Давай їй можливість побути однією або тільки з подругою, вишивати хрестиком або там, стояти в Асані «Собака мордою вниз», якщо вона цього хоче.

2. Продовжуй завойовувати її знову і знову. Не думай, що штампик в паспорті або там, твоя велика зарплата утримає біля тебе жінку навік.

Проявляй знаки уваги, нехай навіть це буде банальний букет (без приводу!). Роби компліменти, радуй її, в тому числі і своєю активністю в близькому вашому спілкуванні 😉. 3.

Організовуй розваги для вашої родини, іноді просто прилаштовуй дітей, забирай кохану-хоч на прогулянку під місяцем, хоч в кафе-морозиво! Адже ти теж несеш відповідальність за те, щоб шлюб не став нудьгою і рутиною. 4. Будь по-справжньому вдячний їй за все, що вона для тебе робить.

І не думай, що вона “повинна”, ні! Ніхто понад не вирішив, що жінка апріорі повинна для чоловіка – готувати, прати, прибирати, прасувати та інше. Але якщо вона це робить, нехай частково, нехай пересолюючи суп, цінуй і дякуй!5. Допомагай їй по дому! Точніше, не так-бери участь в домашніх справах на рівних зі своєю коханою.

Адже ти ж не хочеш, щоб вся це домогосподарська рутина перетворила її в вічно втомлену, буркотливу тітку з сухою (через посуд і домашньої хімії) шкірою на руках, так? Але ж бути одночасно і музою, і красунею, і служницею неможливо! 😒 6. Завжди шукай в ній найкраще. Закривай очі на її крихітні особливості і дивацтва – і у тебе вони ж теж є, так? І твоя дружина напевно теж закриває на них очі, інакше вона не жила б з тобою.

І навряд чи б терпіла стоїчно всі ці-гори брудних чашок, що стоять під ліжком собі спокійно шкарпетки та інше…

7. Розмовляй з нею кожен день! Навіть якщо втомився, дістав шеф, і хочеться тільки уткнутися носом в телик. Дізнайся, як пройшов її день, що запам’яталося, що було хорошого, почім засмучена.

Поділися своїми радощами і не радощами. На цьому тримаються будь-які відносини-на живому спілкуванні душ, а не тільки тіл!8. Ні в якому разі не дозволяй собі (навіть в думках!) вважати, що жінки – дурніші, слабші, обмеженіші.

Ніяких виразів про жінок за кермом, про «принадність яку дурочку» або там, «ти все одно не зрозумієш, я сам розберуся» та інше. Дале якщо з логікою у багатьох жінок є нюанси-у них безліч інших талантів. Рівноправність-наше все, і без нього ні про який щасливий шлюб і мови бути не може, я наполягаю.

9. Не зривай на ній зло, якщо потрапив у ситуацію «коли»собака вкусила шефа, шеф зірвався на підлеглому, підлеглий на дружині, Дружина на сина, син на собаці”. Якщо накочує роздратування і втому, а вона, редиска, ще й ложку на стіл не тим боком поклала, краще побудь один, прийми душ, провітрися.

Що завгодно, але не зривати зло на найближчих і коханих!10. Приділяй увагу романтиці. Це дуже важливо! Навіть якщо всі інші пункту у тебе «через пень колоду”, але романтика на максимумі, ви будете разом! Звичайно, якщо вона не зустріне когось, ще більш романтичного, вмілого і виконує всі ці правила 😉 😁.
На цьому все! Пам’ятай: шлюб це не про»і жили вони довго і щасливо”. Це-праця, твій в першу чергу! Ось ще стаття в допомогу:”чоловікам: 7 головних правил життя з жінкою”. Всім бажаю любові і гармонійних відносин, до нових зустрічей!

Related posts

Leave a Comment