Зарядка

Що потрібно для занять фітнесом вдома

Знайти підтягнуту фігуру можна не тільки у фітнес-залі, але і в домашніх умовах. Це дозволяє економити час, який ми витрачаємо на дорогу від будинку до спортзалу, і гроші. Крім цього, заняття в рідних стінах-це можливість працювати над своїм тілом в будь-який зручний час і під улюблену музику.

Щоб вони були не менш дієвими, ніж в залі, важливо дотримуватися правильну техніку при виконанні вправ і обзавестися мінімальним набором інвентарю. Ми склали список обладнання, яке буде потрібно для ефективних тренувань:Гантелігантелі – це найефективніший і універсальний винахід для силових вправ. Без них неможливо перетворити кімнату в невеликий фітнес-зал.

За допомогою гантелей ви зможете відмінно опрацювати м’язи рук і спини, оскільки для їх зміцнення недостатньо вправ з власною вагою. При виборі гантелей орієнтуйтеся на рівень фізичної підготовки. Якщо відчуваєте, що перебуваєте у відмінній формі, можете взяти інвентар важче.

Також відмінним рішенням буде покупка розбірних гантелей. Вони стануть в нагоді тим, хто хоче наростити м’язову масу. КоврикДля розтяжки і йоги обов’язково потрібно спінений килимок.

Він створюється з матеріалу на пружній основі, який легко очищається від забруднень і швидко висихає. На такій поверхні ваші ноги не будуть зісковзувати під час виконання вправ. А ще подібні килимки дуже легкі.

Їх можна скрутити в рулон і взяти з собою, наприклад, в поїздку або парк. Фітболфітбол-це великий і пружний м’яч. Його винайшли близько півстоліття тому для відновлення організму.

Зараз його використовують при заняттях аеробікою і фітнесом. М’яч дозволяє виконувати найрізноманітніші вправи на всі групи м’язів. Тренування з ним нагадує їзду верхи: спортсмену доводиться тримати баланс і опрацьовувати м’язи, які, як правило, не задіюються під час традиційних занять.

Особливо ефективні вправи з фітболом тим, хто веде сидячий спосіб життя і часто відчуває дискомфорт в спині. Гімнастичне колесо цей снаряд називають роликом для преса. Він являє собою невелике колесо, яке слід тримати двома руками і, опустивши на підлогу, котити спочатку від себе, а потім до себе.

Вправи з роликом можуть вам здатися складними. Але якщо ви зможете їх освоїти і будете дотримуватися техніки, то помітите, як покращилася постава і зміцнилися косі м’язи живота. Стрічки популярні фітнес-гумки-ідеальне рішення для тих, хто не хоче купувати громіздке обладнання.

Такі еспандери можна зберігати в тумбочці і діставати в міру необхідності. Вправи зі стрічками дають можливість збільшити навантаження і прискорити процес схуднення, розвитку м’язової маси і поліпшення розтяжки. Ну а якщо ви купите гумки з різним ступенем навантаження, то зможете почати з найменшого опору і поступово прогресувати.

ОбручХулахуп-незамінний винахід для жінок. За рахунок ваги і значного діаметра обертання обруча вимагає великих зусиль м’язів живота, тому тренування з ним дозволяють знайти плоский живіт і вузьку талію. Крім м’язів, хулахуп покращує координацію і баланс.

Степ-дошка степ-платформою ви зможете максимально швидко позбутися зайвої ваги, округлити сідниці і підтягнути стегна без зайвого навантаження на суглоби. Крім цього, таке обладнання може використовуватися і при виконанні інших вправ: віджимань, планки і т. д.

ефективність домашніх тренувань зросте в рази, якщо займатися під керівництвом тренера. Він проконтролює правильність техніки виконання вправ і створить індивідуальну програму занять. Стати володарем підтягнутого і рельєфного тіла в короткі терміни вам допоможе наш курс “фітнес”.

Related posts

Leave a Comment