Зарядка

Що краще качатися або бігати?

Отже, ти давно тренуєш або вирішив підкачатися. Неважливо, досвідчений ти спортсмен, новачок або любитель. Ти багато знаєш про тренінг, Харчування, добавки, відновлення.

Ну або не знаєш нічого. Тим не менш, ти періодично змінюєш тренінг, або поєднуєш силові і кардіонавантаження. Можеш робити це в один день, або розбивати по днях.

У тебе є чіткий режим і план тренувань. Можливо, розписано по днях і годинах. Часом тобі зовсім не хочеться йти в зал, або бігати на вулиці.

Але треба. Позитивний ефект для здоров’я складно переоцінити. Та й знайоме почуття гордості за себе, плюс ендорфіни, після самого тренування, черговий раз доводять, що все зробив не дарма.

Ну а якщо говорити, про довгострокову перспективу користі для здоров’я, тут взагалі, друзі, – сумнівів немає, що ми рухаємося в правильному напрямку. Все правильно..

Але якщо трохи, зайдемо з психологічної складової, регулярних тренувань, то можна трохи подискутувати на тему – що краще-строго слідувати плану розкладу і видів тренувань, або імпровізувати?Чи бувало, у вас, друзі, що коли приходите в зал, А реально змусили себе туди йти після роботи. Насилу налаштувалися, покачати ноги (наприклад) а Сміт, жим або гак машина зайняті. Ну чекаєте, поки до вас дійде черга.

У підсумку, вийде розмазаний тренінг за часом, та й якість сумнівна. Чи не краще, чи призабити сьогодні на ноги, а зробити щось інше. Та хоч кардіо.

Або наприклад, проспали, прособиралися, пробки і тд. в результаті залишається 1 годину на тренування. А з урахуванням переодягнутися, розігрітися, потім душ і одягнутися.

Що в підсумку? всього хвилин 30 на гойдалку. Довбаніть крос-фітом або силовим кардіо, та й пробіжка 30 хвилин, буде більш корисна (особливо для мозку). А ось навпаки, прийшов побігати, на групові, (але болить нога, суглоб).

Так не роби сьогодні заплановану роботу. Іди пороби на залозі верх тіла. Сьогодні, я планував Спліт в залі плечі-трицепс.

Але так, стало лінь їхати, що я просто пробігся по району, подихав повітрям, зловив кайф, заодно купив чохол для телефону і після написав цю статтю. Друзі, загалом займайтеся інтуїтивно. Робіть, що вважаєте за потрібне.
Головне робіть.

Related posts

Leave a Comment