Звірі

Що говорить про особистість людини вибір домашнього вихованця

Пухнастий, пернатий або лускатий – переваги щодо домашніх тварин можуть розповісти про характер не менше, ніж хобі і манера одягатися. Фото: pixabay. сомНас приваблюють вихованці, які відповідають нашому внутрішньому світу, бажанням, способу життя.

На цю тему проведено не одне дослідження, пише Yellmed з посиланням на OneGreenPlanet. Вихованець як меседж суспільства воліють домашніх улюбленців, відповідних рисам особистості. Наприклад, цілеспрямовані і енергійні виберуть тварина, готове до такого ж способу життя.

Напевно, це буде велика собака. Хто хоче сидіти на дивані і читати книги, заведе маленьку собачку або кішечку. Ще, відзначають психологи, тварина є меседжем навколишнього світу.

Вихованець відображає те, що подобається господареві. Навіть зовні люди і домашні звірятка часто схожі. Люди-собачники не уявляють, як можна жити без вірного пса.

Обов’язково вважають його членом сім’ї, помічником і захисником. Дослідники з Техаського університету з’ясували: любителі собак більш екстравертні, свідомі, легкі і приємні в спілкуванні, ніж «кошатнікі». Вони частіше вважають за краще спорт, активний спосіб життя, веселощі.

Фото: pixabay. сомЛюди-кошатнікікошкі-неспокійні, тривожні істоти. Як і їхні господарі.

На відміну від собачників, шанувальники котів часто заводять двох і більше вихованців. Вчені також відзначають, що кошатники більш креативні особистості і в той же час більш невротичні. Ще більш вірні, надійні та емоційно чутливі, ніж господарі собак.

Вони вміють слухати інших і давати емоційний відгук. Фото: pixabay. сомЛюбители рептилійи кошатники, і собачники цінують увагу.

Їм хочеться обіймів, тактильного і душевного контакту. У тих, хто заводить рептилій, на першому місці – незалежність. Такі люди не дуже товариські, не завжди розуміють жарти.

Фото: pixabay. сомХозяева птіцексперти відзначають, що цінителі пернатих відрізняються тонкою душевною організацією, люблять говорити на різні теми, вміють висловлювати почуття. Як і кошатникам, їм властиво сталість.
Фото: pixabay. сомРанее називав ознаки аутизму у дорослої людини.

Related posts

Leave a Comment