Зовнішність

ПРОДОВЖУЄМО ЕФЕКТ «ПІСЛЯ ВІДПУСТКИ» 4 простих способів освіжити зачіску і особа

Безтурботні сонячні дні, шум морського прибою, темні південні ночі, затишні дачні вечора. Прекрасне літо вже закінчується, і зовсім скоро його змінить не менш прекрасна осінь. Ми будемо переглядати фотографії з відпустки і сумувати з цього часу.

На знімках — засмагла, відпочила і безтурботна дівчина або жінка. І ми будемо нудьгувати по собі такий.СТОП! Не потрібно впадати в осінню нудьгу! По-перше, літо ще триває, а по-друге, ми можемо зберегти його настрій і підтримати цей свіжий, відпочилий вигляд ще надовго!Як? За допомогою нескладних прийомів в портретній зоні.

Вивчайте і застосовуйте!Відтінки волосся, які підкреслять загарМягкие і натуральні відтінки відмінно підкреслюють загар. Для холодного типу зовнішності це може бути шоколад або темно-пшеничний блонд, а для теплого типажу — молочний шоколад, кремовий або коньячний відтінки. Ні в якому разі волосся не повинні бути світліше засмаглого обличчя, інакше образ буде неприродним.

Фото з матеріалів Академії Стилю А. АрсеньевойФото з матеріалів Академії Стилю А. АрсеньевойМакияж, який підкреслює загарНюдовый макіяж в природних, коричнево-кремових відтінках підкреслить засмага, а бронзатор максимально близького відтінку вирівняє недосконалості шкіри.

Використовуйте кремоподібні тіні, щоб створити сяючий ефект і додатково зволожити шкіру повік. Під них рекомендується використовувати праймер.Фото з матеріалів Академії Стилю А.

АрсеньевойФото з матеріалів Академії Стилю А. АрсеньевойМакияж з акцентом на губыСмуглая і засмагла шкіра робить зовнішність більш контрастною, так що саме час поекспериментувати з яскравими акцентами. Особливо добре виглядає акцент на губах.

Фото з матеріалів Академії Стилю А. АрсеньевойФото з матеріалів Академії Стилю А. АрсеньевойОсвежающее окрашиваниеА якщо з засмагою не склалося, то завжди можна підкреслити свіжість портретної зони за допомогою фарбування з ефектом трохи вигорілих на сонці пасм волосся.

Перелив відтінків і світла гама допоможуть надати образу сяйво. Чим менше контраст шкіри та відтінку волосся, тим м’якше і свіже виглядає образ.Фото з матеріалів Академії Стилю А.

АрсеньевойФото з матеріалів Академії Стилю А. АрсеньевойИдеальный макіяж — перша і неодмінна доданок доглянутою портретної зони. Друге — це ідеальна зачіска.

«Я вже багато років ношу одну й ту ж стрижку», «Боюся змінюватися», «Не знаю, яка палітра і стрижка — мої, краще залишити як є», «У мене немає часу щоранку фарбується і робити укладку» — ось самі приватні причини, які зупиняють жінок на шляху до перетворення.Знайти свою ідеальну стрижку — це добре, але її теж треба оновлювати, освіжати, так як змінюється стиль життя, тренди, і з’являються вікові особливості. Секрети догляду і актуальні тренди ми перераховували тут і тут.
А про дрібниці, які безповоротно псують зачіску – тут.Якщо сподобався матеріал – став лайк!

Related posts

Leave a Comment