Шлюб

Перевела сина в інший клас. Шкодую, що не зробила цього раніше

Всім доброго часу доби!В кінці листопада я перевела старшого сина в інший клас. Друга чверть четвертого класу. Здавалося б, трохи дотерпіти до закінчення початкової школи, а там вже і п’ятий клас.

Але ось терпіння мені і синові не вистачило. Я вже колись згадувала про те, що у сина періодично виникають конфлікти з однокласником. До весняного карантину конфлікти перекинулися за межі школи.

Живемо ми поруч. Діти ходять по одній дорозі. Хлопчик (один або з друзями) став чатувати мого сина і влаштовувати бійки.

Добре, що нічого серйозного. Розмови з мамою особливого успіху не мали: всі покліп і наговори, а зауваження в щоденнику і погані оцінки тільки з шкідливості вчителів. Зійшлися на тому, що діти будуть ігнорувати один одного.

Тільки договір вийшов одностороннім…

Взято з відкритого джерелас нетерпінням син чекав повернення в школу у вересні, але нічого не змінилося, а стало тільки гірше. Може бути через те, що діти більшу частину дня сидять безвилазно в класі, стали частіше виникати бійки. Той хлопчик став задирати всіх.

Так як розмови з мамою У інших батьків теж не виходило, дітей стали переводити в інші школи. Листопад у нас видався пекельним. Однокласник сина відчував свою повну безкарність не тільки по відношенню до дітей, а й до вчителів.

Зрештою, в ту сім’ю прийшли інспектори ПДН і провели бесіду. Була серйозна розмова в школі з рекомендаціями змінити навчальний заклад з більш легкою програмою, але батьки відмовилися переводити свою дитину. Поведінка хлопчика практично не змінилося, тільки тепер він став бити нишком або робити гидоти, а звалювати на однокласників.

Моєму синові він став призначати якісь Стрілки за школою, чатувати по дорозі в школу і зі школи, постійні загрози. І ось сиджу я на роботі. Приблизно о 10.

30 дзвонить син в сльозах (це треба ще примудритися довести його до сліз !). Була чергова бійка. В їдальні однокласник не давав йому їсти, а потім в коридорі став штовхати друга мого сина.

Син заступився за друга і відштовхнув однокласника. Той розлютився, бо йому дали відсіч і так кидався битися, що вчитель ледве зміг його відтягнути. Через годину мені подзвонила мама однокласника, прокричавши, що тепер у неї є докази того, що це мій син ображає її святого дитини.

На секундочку, у того хлопчика кулак розміром з пів голови Мого Сина, і важить цей хлопчик кілограмів на 20 більше. Загалом, це була остання крапля. Я зрозуміла, що розмовляти марно.

Як би не хотілося залишитися в класі, але далі буде тільки гірше. Всі ці поради психологів про те, що потрібно дати відсіч, що переводячи дитину в інший клас, ви виховуєте в ньому жертву – повна дурниця. За весь цей час я почула єдиний вірний рада від чоловіка психолога – вдарити кривдника в сонячне сплетіння, щоб синяка не залишилося, а він зрозумів, що йому можуть дати відсіч.

Такі діти розмов і хорошого ставлення не розуміють. Тільки силу. Решта все не працює, так як для цієї дитини один авторитет – це мама, а у мами позиції Така – потрібно бити першим.

Якщо хтось посмів сказати, щось таке, що не подобається її синові-він може вдарити у відповідь. У той же день я прийшла в школу і написала заяву про переведення в інший клас. Чесно кажучи, мені було все одно за якою шкільною програмою буде вчитися клас.

Аби подалі від хлопчика і його сім’ї. Я розумію, що в коридорі або їдальні діти обов’язково зустрінуться, але вони не будуть перебувати в замкнутому просторі, як раніше. Було мені страшно від нового класу? Звичайно.

У попередньому класі у сина було тільки два друга, і клас не відрізнявся дружньою підтримкою. Діти відверто “топили” і здавали один одного. Після першого дня в новому класі син прийшов зі словами, що в класі такі ж чудики, як і він, а вчителька дуже весела.

Взято з відкритого джереламіж програмами КЛАСІВ величезна прірва. У новому класі півроку, як вивчають дієслова, а в старому класі тільки відмінки іменників почали закріплювати. З математикою така ж петрушка.

У новому класі щосили працюють з тисячами і мільйонами. Коли в домашній роботі зустрівся приклад на 7 дій, а у відповіді було 4 мільйони з хвостиком, син покликав мене перевірити, так як перший раз бачив таке велике число у відповіді)) якимось дивом піврічну контрольну роботу з математики син написав на четвертку. У чверті трійки є З російської мови, але Російська мова і в старому класі викликав проблеми.
Зараз для мене набагато важливіше, що син каже, що у нього цілий клас друзів і не йде вранці в школу, як на війну, сумно прощаючись з братом і сестрою. Всім любові і терпіння)

Related posts

Leave a Comment