Рослинність

Ніжні, красивоцветущие чагарники, які прикрасять будь-який сад

Щоб створити затишок на ділянці, не досить лише створити красиві клумби, потрібно прикрасити ділянку ще й красивими декоративними чагарниками. З допомогою чагарників можна розділити ділянку на зони, приховати непривабливі споруди, прикрасити паркан. Низькорослі чагарники буде красиво виглядати на клумбах і в миксобордерах.

Розглянемо які красивоцветущие чагарники варто посадити в саду.1. Будлея.

Будлея високоросла рослина, здатне виростати у висоту більше 3 метрів. Але якщо вона вирощується в регіонах з морозними зимами, то висота її не буде перевищувати 1.5 метра.

Зростає Будлея дуже швидко, на кущику виростає величезна кількість листочків і кущик стає дуже пишним. Садівниками Будлея кохана за те, що дуже рясно цвіте. Не тільки рясно, але і дуже довго, з червня і до заморозків.

Яскраві суцвіття, довгі, залежно від сорту бувають різного забарвлення і довжини, від 10 см до 40.Будлея очереднолистнаяБудлея очереднолистнаяМесто для неї слід вибирати сонячне і захищене від вітрів, так як гілки у рослини розвиваються дуже довго, до самих заморозків. Це потрібно щоб виключити ризик вимерзання.

Грунт повинен бути родючим. Якщо плануєте висаджувати поруч не одне рослина, то потрібно відступати не менш метра, так як рослина добре розростаються. Обов’язковий регулярний, рясний полив.

Поливати потрібно акуратно, щоб вода не потрапила на листочки рослини.2. Перстач чагарникова.

Перстач низькоросла і непримітна рослина, але непомітна вона поки не зацвіте. Далі кущик буває просто всипане яскравими квіточками і від рослини погляд відвести буває неможливо. Перстач буде цвісти все літо, не боїться заморозків, тому висаджувати її можна навіть в північних регіонах.

Перстач невибаглива рослина і особливих клопотів садівникові не принесе. Для гарного росту їй знадобиться тільки багато сонячного світла і помірна кількість вологи.3.

Клетра ольхолистная.Клетра ще один рясноквітнучий чагарники і досить невибагливий. Дуже любить вологий грунт, тому потребує рясному поливі.

Але можна посадити і на березі струмка або ставка. Також рекомендується пристовбурне коло замульчувати тирсою, щоб волога менше випаровувалася.Швидко розростається і квіти з’являються тільки на молодих пагонах, тому кожен рік її потрібно обрізати для більш рясного цвітіння.
Цвіте влітку, а восени буде прикрашати сад красивим, яскравим листям.Продовження в наступній статті

Related posts

Leave a Comment