Звірі

Серйозні труднощі утримання двох собак, про яку ніхто не говорить

Песики-це щастя? Звичайно! А два песика-подвійне щастя? Безсумнівно. Але чим більше у нас тварин, тим більше клопоту і відповідальності, яку ми усвідомлено на себе беремо. У цій статті я хочу поділитися з вами думками з приводу труднощів утримання двох собак, про які мало хто говорить, однак, особисто я зіткнулася з ними буквально безпосередньо.

1. На спільних прогулянках не вистачає третьої руки. ох, вже ці Змащені фото з рухливими цуценятами.

.. знайшли кішку-чиновницю?Тієї самої руки, в яку можна вкласти пакетик з результатами собачого моціону.

Тієї самої кінцівки, якій можна легко і невимушено вручати песелям вкусняшки, не піклуючись про двох заплутаних повідках. Я була б рада мати третю руку, яка закривала б двері ключем, набирала б код домофона і іноді хапалася за телефон, щоб відобразити найбільш запам’ятовуються моменти дорослішання юного шипперке Люсіка. Але, на жаль.

Щоб прибрати за хлопцями купки мені доводиться викручуватися і проявляти чудеса вправності, примудряючись утримати темпераментну білу вівчарку і постійно лізе під ноги малюка Люсика. А вже вручення ласощів за вірне виконання команд стає непосильним завданням..

. адже абсолютно всі собаки хочуть отримати ласощі прямо зараз!Я знайшла два виходи: Лінда і Люсікна спільних прогулянках (їх всього дві за один день) відпускати старшу собаку з повідця, але обов’язково контролювати її поведінку. Вкусняшки і регулярні дзвінки грають в цьому плані вирішальну роль.

Коли у тебе в руці поводок з крихітним цуценям шипперке, то можна цілком зручно здійснювати звичні для прогулянки речі: заохочувати вихованців, прибирати купки в пакетики і тренувати різні команди. Другий вихід плавно доповнює перший: не виходити з дому без ласощів. Сумочка з вкусняшками-гарант успішного подзива.

У нашому випадку-це просто питання безпеки, бо заради шматочка м’яса Лінда готова зробити що завгодно, а в нашому дворі повно всяких неадекватних собачників (про це розповім в наступній статті), автомобілів, жвавих доріг, та й в цілому – моя собака не повинна бути проблемою оточуючих. Однак поки що спільні прогулянки на повідках-це завдання не для людей зі слабкими нервами. Коли дрібний підросте ми плануємо спробувати сворку для двох собак.

Люсік поки що ще зовсім малюк, і його повільні темпи, хвилювання і страх йдуть врозріз з темпераментною, сміливою і активною конячкою Ліндою. Всьому свій час. А поки що-в основному роздільні прогулянки і парочка спільних для різноманітності.

2. Розбіжність темпераментів собак провокує проблеми з комфортним вигулом обох вихованців. Пухнаста редакція “пси міських околиць” продовжує активну роботу над блогом і дякує всім читачам за відданість, теплі коментарі та моральну підтримку.

Не забувайте ділитися корисними статтями і цінувати нашу працю сердечком-дрібниця, але нам буде дуже приємно!Звичайно, складно робити якісь остаточні висновки про те, яким виросте невеликий Люсик. Так, він майже тримісячний шипперке, він серйозна маленька вівчарка, яка відрізняється безстрашністю, енергійністю і сміливістю. Проте.

.. поки що все це проявляється тільки вдома, в безпечних і звичних для нього умовах.

На вулиці Люсик дуже напружений, обережний, спостережливий, але зовсім не цікавий. Він намагається не відходити від моїх ніг, і навіть розігралася Лінда не в силах втягнути його в гру. Так і гуляємо: Лінда гордо і щасливо гарцует попереду, я встигаю слідом, намагаючись вибрати якийсь середній темп, а малюк Люсік поспішає за мною по п’ятах, плекаючи примарну надію, що ось-ось, і ми все ж розвернемося додому.

.. туди, де тепло і безпечно.

де смачно годують…

. де немає інших цікавих собак і дивних двоногих істот. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀━━━━⠀❃⠀━━━━Сподіваюся, що з віком малюк Люсік оцінить всю красу прогулянок і будемо сам “закликати” нас з Ліндою скоріше виходити в світ.
.. а потім можна і на затишний домашній бенкет!Заходьте в наш INSTAGRAM – там завжди багато новин, кумедних відео з моїми собаками, а також трошки заміток з життя здичавілого виноголіка і письменника!

Related posts

Leave a Comment