Рослинність

Мої квіткові новинки

Мені от цікаво, чи настане такий час, що я сама собі скажу – Все, досить, квітів більше не купую, садити нікуди! Напевно немає. Я так думаю, що кілька років мені це не загрожує. Протягом останніх двох-трьох тижнів я регулярно щось купувала, благо на ринку я кожен день і квіткові ряди, ось вони, під боком.

Навколишнім до такої міри вже звично, що я щоранку тягну якийсь кущ, що коли я без квітів, дивуються і питають: – А де квіти? А коли я з квітами кажуть: – Ти напевно нишком ще один ділянка прикупила? Та бувають дні, що купити абсолютно нічого, ось у ці дні мені навіть трохи не по собі. Але тут мені приятелька в Ватцап написала, що в квітковий магазин вже привезли цибулинні, в основному поки тюльпани. Але я поки що часу у нього не потрапляю, вранці ще закритий, а в обід вже закритийЦибулинні! Скоро почнеться новий осінній етап квіткового божевілля.

Ну а тепер я покажу свої новиночки, про деякі квіти, я якщо чесно навіть раніше і не чула. ПлатикодонПлатикодонКупила в черговий раз платикодон. Ось що у мене з ним стосунки не складаються.

Після зими не виходить, буду намагатися ще. Вже висадила в землю, зараз продовжує цвісти. Треба до нього в пару посадити блакитний, поки не трапляється.

Лобелія многолетняяЛобелия многолетняяПро лобелію я звичайно знаю, люблю її, кожну весну купую розсаду. А ось багаторічну побачила в перший раз. Звичайно ж купила .

Якщо все складеться, зросте ось такий красивий кущ! Фото не моє / з интернетаФото не моє / з интернетаПенстемонПенстемонУ того ж продавця купила пенстемон. У нього сам по собі гарний лист зелений з червоними прожилками. Ось така краса повинна зрости.

Фото не моє/ з интернетаФото не моє/ з интернетаХелонеХелонеХелонеХелонеа ось ця квітка я взагалі бачу вперше, навіть назва не чула. А називається він хелоне коса. Ще його називають рожевий фламінго.

Цвіте рожевими квітами, чимось нагадують левовий зів./ є сорти з білими і бузковими квітами. Я звичайно ж прочитала про хелоне в інтернеті.

Виявляється це досить рідкісний екзотична квітка, який тільки починає завойовувати собі місце у наших квітниках. Віддає перевагу сонце і легку півтінь і вологі ділянки, добре розростається, висота 60-70 див. Починає цвісти з кінця липня і до заморозків.

А я як раз давно шукала, що можна посадити над зливною ямою. Ну і фото з інтернету , як йдеться у всій красі. А я буду намагатися виростити таку ж! Фото не моє/ з интернетаФото не моє/ з интернетаА ще я забула в свій час розповісти, я купила невеликий кущик деревоподібної гортензії, поки везла додому маленьку гілочку обломила.

Я її обмакнула в корневін і посадила в горщик під банку. Гортензія древовиднаяГортензия древовиднаяОсновное рослина одразу посадила в землю і незабаром гортензія у мене зацвіла! А відросток теж благополучно укорінився і навіть зацвіла в горщику, я його недавно висадила в землю. Буду сподіватися, що вони переживуть зиму.

Моя Гортензія в заростях трави Моя Гортензія в заростях трави Зараз у мене з часом повний швах. Почала писати статтю будинку, рано вранці, продовжую уривками на роботі, тому що вдома ,коли приходжу з роботи зовсім не виходить. Я не розповіла про всі свої новинки, але в мене знову був наплив покупців, буду розгрібати наслідки примірок , тому продовжу в наступній статті.
А цю зараз, якщо встигну спробую опублікувати , поки затишшя! Залишайтеся та підписуйтесь!

Related posts

Leave a Comment