Зовнішність

Косметика з пептидами для вікової шкіри – що це і для чого?

Сьогодні я розповім вам про косметику 35+ і навіщо нам потрібні пептиди.Всі навколо знають про плюси гіалуронової кислоти, колагену і т.

д., але мало хто знає про пептидах, адже з’явилися вони порівняно недавно, але все частіше і частіше косметологи кажуть шукати їх у складі косметичних засобів.Пептиди – білкові молекули, що складаються з амінокислот.

Це будівельний матеріал, який уже перебуває в нашій шкірі і виробляється природним шляхом. Але з віком, це”виробництво” дуже сповільнюється. Для цього і потрібні косметичні засоби з пептидів, адже вони володіють суперздатність: швидко і глибоко проникають всередину, і при цьому безпечні.

Одна з недорогих лінійок косметики з пептидами є у MIXIT.PROTO COSMETIC Ultra-Active – лінійка, спрямована на боротьбу з віковими змінами шкіри, для жінок 30+.Я дарувала мамі цей набір, їй дуже сподобалися кошти! А зараз ще дуже зручно, що купити ще можна не тільки у фірмовому магазині, але і в Магніт.

Косметик!До складу входить: масло ши і бабассу, біоміметичний пептид з отрути равлики, олигопептидный комплекс Recelline, гіалуронова кислота, кераміди. У цій серії кілька продуктів: Очищаюча пінка, зволожуючий тонік, зволожуючий денний крем, відновлюючий нічний крем, зміцнюючий крем проти зморшок навколо очей, відновлююча маска для особи, делікатний мікропілінг.Пінка дуже добре очищає шкіру від макіяжу і забруднень, інтенсивно зволожує, захищає шкіру від негативних факторів зовнішнього середовища.

Текстура м’яка, не сушить шкіру.Тонік дуже добре зволожує шкіру, не залишає липкості, і неприємних відчуттів. Крем відразу може здатися щільним, але насправді він дуже м’який і легкий, обвокаливает шкіру, не перевантажує, текстура схожа на гелеву.

Крем не забивається в пори, на обличчі взагалі не відчувається. Шкіра розгладжується, підтягується, вирівнюється тон. Шкірі досить зволоження і немає жирності.
При регулярному використанні в комплексі з іншими засобами цієї лінійки, результат не змусить вас чекати!

Related posts

Leave a Comment