Шлюб

“Дружину потрібно балувати”, — сказав днями мій друг. Що значить і чому важлива ця фраза

Постійні читачі знають, що я дуже люблю лазню, яку відвідую щотижня по суботах. Я немов випадаю на дві години з реальності. Поки парюся, в моєму житті немає ні проблем, ні переживань.

Приємна порожнеча в голові. Немов очищається Оперативна пам’ять і перезавантажується система. Це відчуття – коли в голові немає думок — знайоме всім чоловікам і, на жаль, незнайоме жінкам.

Після лазні я спокійний і задоволений. Дружина знає, наскільки це для мене важливо, і лише підколює часом: «Іди ти в баню». А якщо бачить, що я нервовий, запитує: “Ти в цю суботу йдеш?”Діалог з другомОднажды ми сиділи після пропарювання, пили трав’яний чай з медом.

З парилки доносилися характерні шльопанці віників-працювала “друга зміна” наших друзів. Слово за слово, я поділився, що вдома мене чекає м’ясний пиріг, який я сам же Спік перед відходом в баню. При всьому розумінні з боку дружини я усвідомлюю, що це вихідний день, і їй хотілося б, щоб я був вдома.

Тому в “банні дні” намагаюся зробити для неї що-небудь приємне. Я взагалі люблю готувати, і у вихідні дружина звільнена від цього обов’язку повністю. Але ось конкретно в суботу роблю щось прикольне.

Але, звичайно, чисто кулінарією в плані “приємностей” намагаюся не обмежуватися. Друг розуміюче киває і посміхається:— так, я теж перед лазнею приймаю превентивні заходи. Сьогодні просто дав їй картку, щоб «пошопилася» в торговому центрі.

Дружину потрібно балувати…

і нехай це не одкровення, мені було приємно почути просту істину з вуст одного, з яким ми в принципі ніколи не обговорюємо сімейні відносини. Істину, яка, на жаль, не тільки незрозуміла, але і часто неприйнятна для багатьох чоловіків. Превентивні дії – Золоте правілооб цьому потрібно писати окрему статтю, але в стосунках саме так все працює.

Чоловік спершу щось робить для жінки, а у відповідь отримує не тільки «тиша та благодать», але і все те, заради чого одружується: любов, ласку, турботу, домашній затишок та інші приємні речі. Я вже міркував про це на основі «близьких відносин». І нехай обурюються скільки завгодно ті чоловіки, які переконані, що спершу жінка їх повинна обслужити — вони мовляв цього заслуговують за замовчуванням, — а вже вони її за це віддячать (може бути).

Так не буде працювати. Нехай не дивуються потім “виносам мозку” і тому, що прекрасна дівчина, на якій вони одружилися, перетворилася в Мегеру. Вона всього лише відображає ставлення чоловіка до неї.

Активність в природі завжди проявляє чоловік. Спершу коли доглядає за жінкою, завойовує її увагу і любов. А потім-в сім’ї.

Принаймні так має бути. Тут, до речі, жінкам варто пам’ятати інше золоте правило: чим більше активна жінка, тим менш активний чоловік. Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік виявляв чоловічі якості — приймав рішення, був ініціативним, діяв (а не базікав), заробляв гроші — стримайте свою активність.

Дозвольте собі бути жінкою, а не мужиком в спідниці. Він дає – вона приймає. Як фізіологічно, так і психологічно, фінансово, ментально, емоційно.

Але всі ці “вкладення” окупаються з лишком. Завше. P.

S. Всім, хто вважає, що стаття про те, як потрібно «задобрити дружину» або «відкупитися від істерики дружини», рекомендую почитати одну гілку коментарів. Відповідати кожному одне і те ж немає ніякого бажання.
Читайте також: звернення “чоловіки-аленя” до “чоловіків-лосів”: чому ви ніколи не будете щасливі в шлюбі-спасибі за увагу! Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за лайк. Щоб бачити частіше мої матеріали в стрічці, підписуйтесь на канал! © Володимир Скляров

Related posts

Leave a Comment