Зарядка

Дізнайтеся, яка є альтернатива вправам в залі

Для тих, хто вважає за краще підтримувати себе у формі, місце для тренувань не повинно мати принципового значення. Професіонали знають, що дати навантаження м’язам можна і вдома, головне – бажання. На зображенні представлений тренувальний комплекс, виконання якого не вимагає складних пристосувань.

Комплекс в картинках в кінці статьичтоби тренувати м’язи трицепса, в спортзалі часто використовується штанга. Будинки навантажити трицепс можна за допомогою ваги свого тіла, роблячи планку з одночасним упором рук на підлогу, а упор ніг зробити, розмістивши ноги на лавку або табурет, при цьому поставити ноги на пальці. Передайте і задні м’язи стегна в спортзалі тренують за допомогою присідання зі штангою на плечах.

Будинки ці ж м’язи качаємо, виконуючи присідання, висуваючи в приседе руки вперед. Тренування сідничних м’язів, задньої поверхні стегна в спортзалі виконується за допомогою еспандера. Домашньою версією тренування цих м’язів може бути виконання з позиції лежачи на підлозі вправи “напівміст”, при якому, спираючись на зігнуті ноги, потрібно якомога вище піднімати нижню частину тулуба, сідниці і стегна.

Трицепс, м’язи грудей в спортзалі тренуються за допомогою гантелей з положення лежачи на спині. У домашніх умовах, ці ж групи можна навантажити, виконуючи віджимання від низького табурета або підставки. Посилити передні м’язи стегна можна в спортзалі за допомогою штанги, розміщеної на снаряді, виконуючи присед.

Будинки на цю групу м’язів робимо присед, використовуючи упор спиною на стіну. Грудні м’язи і трицепс в спортзалі тренується з положення сидячи за допомогою гантелей. У домашніх умовах ці м’язи можна довантажити вправою одночасного упору рук і ніг в підлогу (“собака мордою вниз”).

М’язи верхньої частини спини, а також грудні в спортзалі тренуються за допомогою спеціального снаряда, на якому потрібно піднімати своє тіло із зусиллям. Будинки тренувати ці м’язи можна за допомогою двох стільців, спираючись на спинки яких, можна піднімати своє тіло, підгинаючи ноги. Сідниці, передню поверхню стегна в спортзалі допомагають тренувати приседи з упором на одне коліно з гантелями.

Поза залом ці групи м’язів підкачують присіданнями з випадом на одне коліно, тримаючи при цьому руки на талії. Бічні м’язи спини в спортзалі прокачують на тренажері з обтяженнями, роблячи віджимання важелів. Поза спортзалу зміцнити ці м’язи допоможе виконання віджимань на турніку, з піднятими ногами.
Тренується вдома, як в спортивному залі gt; gt;Спортивні комплекси, турніки : фітнес вдома, Зсжвиконуйте ці вправи при будь-якій можливості і абонемент в спортивний зал для Вас буде не нагальною необхідністю, а приємним додатковим соціальним заходом. Рекомендуємо почитати: вправи на турніку для всіх груп м’язів: 35 забійних елементів для прокачування всього тіла

Related posts

Leave a Comment