Зарядка

Дізнайтеся, як качати м’язи рук в домашніх умовах

Сьогодні ми познайомимося з вправами для підкачки рук в домашніх умовах. Так що, якщо ви хочете підтягнуті і худі руки, поспішайте виконати ці вправи. 1.

Жим гантелей стояВзяв гантелі в руки. Прийміть положення, щоб плечові кістки були паралельно підлозі. На видиху вичавлюйте гантелі вгору, зводячи руки один до одного, лікті повністю не випрямляються (запобігає травмуванню ліктьового суглоба).

2. Підйом на біцепсстоїм. Беремо гантелі.

Вправу можна виконувати по черзі. При виконанні піднімаємо гантель, щоб вона торкнулася плеча (рух відбувається за рахунок обертання передпліччя в ліктьовому суглобі), після повертаємо назад. 3.

Горизонтальне розведення гантелі в руки, піднімаємо паралельно підлозі. Руки зведені, гантелі дивляться один на одного. Розвести в сторони (Т-образне положення).

Після звести в початкове положення. При виконанні, руки повинні бути паралельно підлозі. Якщо не виходить утримати руки на одній висоті, візьміть гантелі з меншою вагою.

Це ж вправу можна виконувати з експандером. gt; gt;Спортивні комплекси, турніки: фітнес будинку, ЗСЖ4. Віджимання від лавидля виконання вправи знадобитися лава.

Відмінності від класичних віджимань упор на лавку. Тіло знаходиться під кутом. Прийняти упор лежачи, тіло становить одну пряму лінію.

При виконанні вправи лікті дивляться назад, але не в сторони. Альтернатива віджимань від лави-віджимання від підлоги. 5.

Згинання рук лежачи на полуЛечь на живіт, підняти верхню частину тулуба, руки перед собою. Потім відводимо руки назад (уявіть, що ви підтягуєтеся, так буде легше для розуміння). Повернутися у вихідне положення, тулуб покласти на підлогу.

Для ускладнення, під час виконання вправи можна відірвати ноги від підлоги або взяти в руки невеликі обважнювачі. 6. Підйом рук з гантелями перед собою, в руках гантелі (вага визначаєте самостійно).

У початковій позиції руки внизу, гантелі трохи стосуються стегон. Починаємо повільно піднімати руки вгору, поки вони не стануть паралельно підлозі, не забувайте, що руки прямі за винятком, що лікті ледь зігнуті. У верхній точці затриматися на пару секунд і повільно опустити руки вниз.

7. “Метелик” лягти на живіт, руки покласти перед собою. Відірвати верх корпусу від підлоги разом з руками.

Починаємо руки переводити назад через сторони до стегон. Затримуємо і повертаємо в початкове положення. Ноги в цей час не відривати від підлоги.
Всі вправи виконуються по 10-15 разів, в кількості 3-х підходів. Тепер ви не тільки дізналися, як качати м’язи рук в домашніх умовах, але і з часом досягнете результату і ваші руки стануть підтягнутими і худими. 1 of 7Жим гантелей стояРекомендуем почитати:шокуюча правда про зв’язок тренувань і імунітету

Related posts

Leave a Comment