Шлюб

Чому сучасні чоловіки бояться відносин? 7 головних причин

Привіт! Прийнято вважати, що жінки прагнуть заміж і в стабільні відносини. А чоловіки від цього всього біжать, як чорти від ладану. Нібито одружитися для чоловіка-це як позбутися головного, свободи.

А адже саме чоловіки від шлюбу отримують максимум булочок, включаючи обіди з 3-х страв і законні інші принади. Чому ж вони цього ще й уникають? Тут 7 головних причин. Отже, про причини: 1.

Вони скупі емоційно, » не знають слів любові”, не бажають прив’язуватися, залежати, страждати. Можливо, не хочуть постійно відчувати почуття провини і незручність через неможливість дати жінці тепло, любов, спілкування. Як сказав в одному інтерв’ю актор Чарлі Шин, відомий своїми витівками з жінками “неважкої поведінки”: “Я не плачу за.

.., я плачу за те, щоб вона пішла”.

Цей вислів досить точно описує те, що для чоловіка – зручні відносини. 2. Вони (нібито) дуже зайняті, часу вільного немає на всякі «дурниці» на зразок романтичних прогулянок, посиденьок в кафе та інше.

Зате (іронізую) часу на Контр страйк, пивасик з друзями, серіали, непотрібні пильнування на роботі у них завжди вистачає! 😁 3. Вони фінансово неспроможні, ну, або просто жмоти не готові витрачатися. Чоловіки не наївні, і самі кмітливі напевно розумію всі наслідки, що випливають плавно зі стабільних відносин.

Недешеві такі наслідки: починаючи з весілля з голубами, авто, сукнею-тортом та інше. І закінчуючи дитячими колясками за ціною Мерседеса, горами памперсів і дружиною, що сидить в декреті, часто зовсім не Рік. 4.

Вони бояться втратити можливість (теоретичну) близько і вільно спілкуватися «під ковдрою» з будь-якою дівчиною, яка погодиться. Можливість Ця для більшості чоловіків вельми примарна, давайте визнаємо 😉 багато ж взагалі живуть, щільно спілкуючись тільки з дівчатами з особливого кіно 😁, в уяві. Але можливість втратити все одно бояться.

Логіки тут немає ніякої, Ну ладно. 5. Вони шукають міфічну “ідеальну жінку-мрію”.

А всі ці Тані-Насті-Наташі з роботи або з сусідньої квартири до ідеалу ніяк не дотягують. То зростанням, то розміром бюста, то відсутністю любові до»Танчиків”. Не важливо, що у самого такого “мрійника” давно вже лисину і пузо, сам то він для себе завжди ідеальний, а ось жінки – ні!6.

Страх відповідальності-багато чоловіків не можуть впоратися з відповідальністю, яку несуть за собою серйозні відносини. Вони бачать розвиток відносин так: Знайомство, довготривалі відносини, заручини, шлюб, діти, старіння і смерть. Для багатьох ці етапи в житті-важкий тягар, і вони вважають за краще розважатися з різними дівчатами.

Жінки навпаки, часто прагнуть якомога раніше стати розсудливим і завести сім’ю. 7. Мами чоловіків-теж важлива причина.

Часто вони своїх синочків відверто “псують” і балують. І поводяться, як той самий ідеал з п. 5, тільки в межах побуту.

Смажать ідеальні котлети, гладять сорочки теж ідеально, піклуються, мізки не їдять. Не просять при цьому ні нову сукню, ні грошей, ні на Балі. Ось і виходить, що чоловіки не готові міняти ідеальну маму на неідеальну Олену.
Ось і всі причини. До речі, ще однією причиною може бути те, що» просто не треба ” і все. У кого такий варіант, раджу почитати про те, «як підвищити рівень тестостерону? Поради чоловікам”»А які причини ви ще назвете, читачі і читачки? Чекаю коментарів з нетерпінням! Всім удачі і до нових зустрічей!

Related posts

Leave a Comment