Звірі

7 кращих порід кішок для інтровертів. Вони спокійні і відмінні компаньйони

Люди інтроверти, як правило, вважають за краще спокійно перебувати на самоті. Читаючи книгу, дивлячись улюблений фільм, або навіть нічого не роблячи. Тому що так вони можуть заповнювати свою енергію.

Ось чому деякі інтроверти не люблять галасливих, нав’язливих і проблемних домашніх тварин. Якщо ви також є інтровертом, одне з ідеальних домашніх тварин для вас-кішка. Вони звикли жити на самоті, тому кішки вас не потурбують.

З усіх порід кішок в світі, є такі, яких найкраще підходять інтровертам. Давайте, подивимося на них!1. Мейн-кунКошка Мейн-кун джерело: https://pixabay.

com/ru/photos/кошка-сад-мейн-кун-5701761/Известный своїм великим тілом і густим хутром, мейн-кун напрочуд ідеально підходить для інтровертів. Вони дуже спокійні, не галасливі і не доставляють клопоту. Це тому, що ці породи кішок теж люблять проводити час на самоті.

Вони милі і доброзичливі по відношенню до людей. 2. Регдоллрегдолл джерело: https://pixabay.

com/ru/photos/кошки-млекопитающее-рэгдолл-2702199/Одна з найулюбленіших порід кішок-Регдолл. Основна причина популярності цієї кішки – її спокійний і доброзичливий характер по відношенню до людини. Як і мейн-кун, цей кіт не буде турбувати вас, коли ви захочете побути одна.

Якщо ви не звертаєте на них уваги, Вони вважають за краще мовчати, спостерігати за вашим життям або грати в поодинці. Як і інтроверти, Регдолл любить тиху і спокійну обстановку. 3.

Персиперсидська кішка джерело: https://pixabay. com/ru/photos/персидский-кошка-куртенэ-nold-нпд-2069279/Персидские кішки, відомі своєю довгою шерстю і унікальною мордочкою, є відмінним вибором для інтровертів. Вони поводяться забавно, люблять прихильність і увагу, рідко спілкуються.

Як і інтроверти, перси не дуже люблять бути з незнайомцями. Вони будуть ховатися і уникати його. Однак, коли ви влаштуєте йому комфортні умови, ця кішка буде із задоволенням проводити час з вами.

4. Гімалайськаягімалайська кішка джерело: https://pixabay. com/ru/photos/кошка-гималайский-кот-гималайские-1353029/По зовнішнім виглядом ця порода кішок дуже схожа на сіамських, які галасливі і люблять створювати проблеми.

Однак Гімалайська природа йому протилежна. Вони дуже спокійні, витончені і ласкаві. Гімалайські кішки насправді дуже грайливі та активні.

Однак вони не потурбують вас, якщо ви любите побути наодинці. Проте, не забувайте звертати на неї увагу, щоб вона відчувала себе з вами як вдома. 5.

Британська короткошерста кошкабританська короткошерста джерело: https://pixabay. com/ru/photos/британская-короткошерстная-кошка-5616820/Эта кішка настільки незалежна, що майже не потребує вашої допомоги. Більш того, вони вважають за краще жити самостійно.

Вона вас як господаря не потурбує. Вони рідко висловлюють свою прихильність. Однак не думайте, що британська кішка не вимагає вашої уваги.

6. Російська блакитна Блакитна джерело: https://pixabay. com/ru/photos/кошка-русская-голубая-животных-5009672/На перший погляд російська блакитна схожа на холодну і недружню кішку.

Це тому, що вони дуже незалежні, пасивні і дуже спокійні істоти. Однак ці риси дозволяють інтровертам доглядати за ними. Це адаптивні, вірні і ласкаві кішки.

Однак вони дуже сором’язливі і відчувають себе незатишно у незнайомих людей або в незнайомому середовищі. 7. Норвезька лісова Лісова джерело: https://pixabay.

com/ru/photos/животное-кошка-мило-pet-4540649/Очень схоже на мейн-куна, також ідеально підходить для тих, хто любить спокій. Тому що у цієї кішки спокійний, слухняний, незалежний, але при цьому доброзичливий характер. Норвезька лісова є однією з найбільш спокійних кішок.

Навіть коли вони щасливі, вони будуть видавати тільки тихий голос. Ще одна перевага в тому, що вони люблять, коли їх обіймають, і з радістю будуть чекати вас вдома. Це були 7 найкращих порід котів, придатних для інтровертів.
Навіть якщо вони спокійні, незалежні і люблять побути на самоті, ви все одно повинні дарувати їм свою любов і тепло. Зрештою, це кішки, які люблять увагу коханої людини.

Related posts

Leave a Comment